|
 |
MSN, e-mail, skype stb cmeitek |
|
[8-1]
| Aki az AC/DC-t s a Queen-t szereti vegyen f msn-re:[email protected] xD
skype:ac-dc_gyerek |
msn:[email protected]
az vegyen fel aki szereti a gn'r-t meg az ilyen hasonlo rgi egytesekett!! |
szevasztok aki szereti a Gn'R-t ,IronMaident ,AC/DC-t s trsait vegyen fel msn: [email protected] |
[8-1]
| | |
|
|
|